Header Image
 
Menu główne
Start
Kalendarz wydarzeń i rezerwacji
Wiadomości - lista
Dojazd do Zegrza
SMS-y, e-maile i inne
Pogoda dla naszej "Bazy Wypadowej" nad Zegrzem
Linki
Napisz do nas
Szukaj
FAQ
Księga Gości
Logowanie
Jeżeli masz problemy z zalogowaniem wpisz w adres www.wodniacypruszkow.eu (ważne jest aby końcówka była właśnie "eu". Lub zajżyj do FAQ

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
 
Inne menu
Administrator
Nagłówki RSS
Start arrow Wiadomości - lista arrow W skrócie / migawki arrow Powiadamianie SMS-em
Powiadamianie SMS-em Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
08.02.2006.Powiadamianie SMS-em

Jeżeli w 2012r chcesz otrzymywać informacje SMS-em o wszystkich ważniejszych wydarzeniach w Naszym Klubie np: spotkaniach, imprezach, rejsach itp. To proszę o przesłanie SMS-a o treści "TAK SMS - Wodniacy" na nr tel. 505-09-69-90 lub e-mail z takim samym tekstem na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub wypełnij poniższy formularz.

Lecz jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś potem zrezygnować i nie chcieć ich otrzymywać to proszę o przesłanie SMS-a o treści "USUN SMS - Wodniacy" na nr tel. 505-09-69-90 lub e-mail z takim samym tekstem na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jednocześnie informuję że jeśli chodzi o czasy dostarczania SMS-ów to wysyłane są do godz 18.00, lecz na czas dostarczenia nie mamy wpływu (zależy od operatora).

Imię *
Nazwisko
Email *
Kraj *
Miasto *
Nr telefonu * Nr telefonu na który mają być wysyłane SMS-y
W/w zapisanie nie dotyczy Klubowiczów (opłacone składki) gdyż oni dopisywani są automatycznie natomiast jeżeli by chcieli zrezygnować z powyższej usługi postępują jak wyżej.
Zmieniony ( 08.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Free template "Frozen New Year" by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! You have got this template gratis, so don't become a freak.