Header Image
 
Menu główne
Start
Kalendarz wydarzeń i rezerwacji
Wiadomości - lista
Dojazd do Zegrza
SMS-y, e-maile i inne
Pogoda dla naszej "Bazy Wypadowej" nad Zegrzem
Linki
Napisz do nas
Szukaj
FAQ
Księga Gości
Logowanie
Jeżeli masz problemy z zalogowaniem wpisz w adres www.wodniacypruszkow.eu (ważne jest aby końcówka była właśnie "eu". Lub zajżyj do FAQ

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
 
Inne menu
Administrator
Nagłówki RSS
Start arrow Napisz do nas
Powiadamianie SMS-em Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
08.02.2006.Powiadamianie SMS-em

Jeżeli w 2012r chcesz otrzymywać informacje SMS-em o wszystkich ważniejszych wydarzeniach w Naszym Klubie np: spotkaniach, imprezach, rejsach itp. To proszę o przesłanie SMS-a o treści "TAK SMS - Wodniacy" na nr tel. 505-09-69-90 lub e-mail z takim samym tekstem na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub wypełnij poniższy formularz.

Lecz jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś potem zrezygnować i nie chcieć ich otrzymywać to proszę o przesłanie SMS-a o treści "USUN SMS - Wodniacy" na nr tel. 505-09-69-90 lub e-mail z takim samym tekstem na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jednocześnie informuję że jeśli chodzi o czasy dostarczania SMS-ów to wysyłane są do godz 18.00, lecz na czas dostarczenia nie mamy wpływu (zależy od operatora).

Imię *
Nazwisko
Email *
Kraj *
Miasto *
Nr telefonu * Nr telefonu na który mają być wysyłane SMS-y
W/w zapisanie nie dotyczy Klubowiczów (opłacone składki) gdyż oni dopisywani są automatycznie natomiast jeżeli by chcieli zrezygnować z powyższej usługi postępują jak wyżej.
Zmieniony ( 08.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
MigawkiPowiadamianie SMS-em

Czytaj całość
 
Free template "Frozen New Year" by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! You have got this template gratis, so don't become a freak.