Header Image
 
Menu główne
Start
Kalendarz wydarzeń i rezerwacji
Wiadomości - lista
Dojazd do Zegrza
SMS-y, e-maile i inne
Pogoda dla naszej "Bazy Wypadowej" nad Zegrzem
Linki
Napisz do nas
Szukaj
FAQ
Księga Gości
Logowanie
Jeżeli masz problemy z zalogowaniem wpisz w adres www.wodniacypruszkow.eu (ważne jest aby końcówka była właśnie "eu". Lub zajżyj do FAQ

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
 
Inne menu
Administrator
Nagłówki RSS
Start arrow FAQ arrow Problem z Windows Media dla Firefoksa
Problem z Windows Media dla Firefoksa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
09.12.2007.

Nowa wtyczka Windows Media dla Firefoksa

Microsoft udostępnił nową wtyczkę Windows Media Player dla przeglądarki Firefox 2.0 działającej pod kontrolą systemu Windows. To dobra wiadomość, bo poprzednia wtyczka Windows Media nie działała poprawnie.

 

Nowa wtyczka pozwala na korzystanie z odtwarzacza Windows Media Player w przeglądarce Firefox działającej pod kontrolą systemów Windows XP SP2 oraz Windows Vista. Pewnych problemów z jej instalowaniem mogą doświadczyć użytkownicy Firefoksa 2.0.0.3 na Windows Vista. Aby obejść problemy wystarczy zrestartować przeglądarkę i zainstalować wtyczkę jeszcze raz.

Wtyczka jest kompatybilna z WMP 6.4. Można ją pobrać ze stron addons.mozilla.org oraz port25.technet.com. lub z Naszej plikowni Możliwe jest również automatyczne pobranie wtyczki, gdy Firefox trafi na osadzony obiekt ActiveX.Przedstawiciele Microsoft przyznali, że kwestia dostępności mediów w formacie Windows Media dla użytkowników Firefoksa była przez nich od dłuższego czasu zaniedbywana. Jak wytłumaczył na firmowym blogu Nick White, był to wynik tego, że inżynierowie Microsoftu wcześniej skupili się na wydaniu Windows Vista. Teraz, gdy nowy system się ukazał, możliwa jest praca nad innymi projektami, również tymi dotyczącymi interoperacyjności z konkurencyjnymi produktami.

Zmieniony ( 12.01.2008. )
 
następny artykuł »
Migawki

Ale numer ...

Czytaj całość
 
Free template "Frozen New Year" by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! You have got this template gratis, so don't become a freak.